Yeni Long Tail'in Tanıtımı 3 Mart'ta Yapılacak !
Elektrikli Araçlar Hibrid Araba Hibrid Haberleri

Yeni Long Tail’in Tanıtımı 3 Mart’ta Yapılacak !

Tanıtımı Yapılacak Otomobil İlgiyle Beklenen 750LT Mi ?

Çin^de ortaya çıkan ve tüm dünyada tehlike yaratan Corona virüsü salgını nedeniyle büyük etkinlikler tek tek iptal edilmek zorunda kaldı.İptal edilen etkinlikler sonrasında ise üreticiler başka alanlarda tanıtımlarını yapmak mecburiyetinde kaldılar. Bunlardan biride ünlü otomobil üreticisi McLaren de tanıtımlarını yapacak.

Cenevre 2020 fuarının da coronavirüs salgını sebebiyle ertelenmesinden sonra İngiltere Woking kentinde olan Mclaren Teknoloji Merkezi’nde tanıtımını yapacağını söyleyen firma  3 Mart’ta  ülkemizin saatiyle 11:30’da  bir basın toplantısı gerçekleştireceğini söyledi. Toplantıda firmanın geleceği hakkında konuşulacak ve Ceo Mike Flewitt yeni Mclaren Modeli ile de açıklamalarda bulunacak.

Aktarılan bilgilere göre de söz konusu olan bu yeni modelin İngiliz markasının LT ailesinin yeni bir üyesi olacak. LT  amblemini taşıyacak olan bu son model ilgiyle ve merakla beklenen Mclaren 750 LT olabilir. Bu modelin 750 beygir güç çıkışını aşması da bekleniyor ve otomobil 4.0 lt çift turbolu V8’i kullanacak.

 

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir