Volvo'nun İkinci El Temsilcisi Belli Oldu ; Volvo Selekt
Otomobil Haberleri

Volvo’nun İkinci El Temsilcisi Belli Oldu ; Volvo Selekt

Markanın İkinci El Araçlarına Daha Güvenli Ulaşabilirsiniz…

Otomotiv güvenliği  hususunda titizliği ve dikkatliliği  ile lider olan Volvo Cars global tasarım anlayışı ile satış sonrasındaki hizmetlerini de  ile kullanılmış araç satış platformu olan Volvo Selekt’te devam ettiriyor.

Volvo Selekt platformunda yer alacak ve yer alan kullanılmış araçlar önceden Volvo’nun teknisyenleri tarafından incelenmeye alınıyor. Yapılan incelemeler sonucunda lazım olan yazılın güncellemeleri, onarım işlemleri ve yalnızca Volvo yedek parçaları ile değiştirilerek düzenlemelerini yapıyorlar.

Bütün bunların yanında da her aracın geriye dönük fabrikada orijinal kayıtlarından da blgileri kontrol ediliyor ve yazılım güncellemesi de yapılıyor. Yalnızca Volvo Yetkili Servis’inde sunulmuş olan bu hizmetler sayesinde ikinci el platformu olan Volvo Selekt’te araçları iyi bir şekilde satışa hazırlamış oluyor.

Volvo Selekt’in sunmuş olduğu garanti kapsamında da yol yardım hizmeti ile 30 günlük bie değişim garantisiyle de müşteri memnuniyeti de sağlanmış oluyor.Yalnızca Volvo Yetkili Satıcılarında 150.000 km ve yedi yaşına kadar olan araçlarda on iki ay bir süre ile piyasada sunulan geniş kapsamlı garantilerden birisi olan  “Volvo Selekt Garantisi”  elektrikli ve mekanik bölümleri içeriyor.

Volvo Cars’ın EMEA Bölge Satiş Sonrası Hizmetlerinden sorumlu olan Başkan Yardımcısı; “Geçtiğimiz sene Türkiye’de 6.227.461 tane ikinci el araç satıldı. Çoğu sektörde olduğu gibi araç satışları da dünya genelindeki salgından etkilendi.Böyle olunca da kullanılmış olan araç satışlarının ivme kazanarak 2020’de 8 milyona  ulaşabileceğini düşünüyoruz.”

“Volvo içinde ise kullanılmış olan araç pazarında 2019 senesinde 34.698 araç satışı olmuştu. Satışların yüzde 57.34’ü 7 yaş ve üzerinde araçlarda olduğu için bu alışverişi daha güvenilir kılmak için Volvo Cars’ın global tasarım anlayışıyla satış sonrasıo hizmetlerdeki yaklaşımı ile ikinci el araç pazarındaki müşterilerimize sunarak Selekt kriterlerimizi 5’den 7 yıla çıkarmış olduk.” dedi.

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir