Volkswagen Silikon Vadisi'ne EV Yatırımı Yapacak
Otomobil Haberleri

Volkswagen’den Yeni Maliyet Planları !

Açıklanan Maliyet Planları Doğrultusunda İşten Çıkarmalar Olabilir… 

Korona virüs salgını birçok sektör gibi otomotiv sektörünü de etkiledi ve etkilemeye de devam ediyor. Markalar devletlerinden destek alsalar da mecburen maliyet kısıtlamaları yapmak zorunda kaldılar. VW ilk açıkladığı maliyet planlarına bir takım eklemeler daha yaptı.

Auto mobilwoche^yle yaptığı röportajda konuşan marka sözcüsü maliyet planlarının detaylarını anlattı. Volkswagen’in maliyet planlarında yeniden bir işten çıkarma söz konusu olabilir. Ancak net olarak kesinleşmiş bir durum yok ortada.

”Korona virüs salgınının yaratmış olduğu krizi toparlamak için yeniden maliyet düzenlemelerine gitmemiz gerekiyor. Fakat izlenecek adımlar netleşmese de birçok fikir var. ”

VW Ceo’su  Herbert Diess ise geçtiğimiz haftada gerçekleştirdiği bir toplantıda  AR&GE maliyetlerinin 3. parti yatırımların ve şirkete yük olan gereksiz harcamaların da kısılacağını belirtti.

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir