Volkswagen Caddy'nin, Golf 8'e Benzer Özellikler ile Tanıtımı Gerçekleştirildi.
Elektrikli Araçlar Hibrid Araba Hibrid Haberleri

Volkswagen Caddy’nin, Golf 8’e Benzer Özellikler ile Tanıtımı Gerçekleştirildi.

Alman ticarisi de MQB alanını kullanmaya başlayacak.

1978 yılından bu zamana kadar üretilmiş olan ve şimdiye dek 3 milyondan fazla satmış olan Volkswagen Caddy en nihayetinde 5. nesline geçti. 2003 yılından bu zamana kadar yollarda olan 4. neslinden çok farklı olan Caddy Mk5 modeli tamamen en baştan tasarımı yapıldı ve MQB alanını artık kullanmaya başladı.

 Volkswagen Caddy'nin, Golf 8'e Benzer Özellikler ile Tanıtımı Gerçekleştirildi.

MQB alanının altyapı inşasına geçişte yeni model Caddy’nin de daha etkin oranlar ile düzenlenip dizayn edilmesine olanak sağlamış. Bu yeni dizayn edilmiş görünüm baktığımızda GOLF 8’i anımsatıyor. Caddy 5 modelinin en can alıcı özellikleri de delikli ön tampon ile tavana kadar uzanabilen stop lambaları. 7 koltuklu olarak da satışı gerçekleştirilebilecek olan yeni Caddy modelinin kayar kapıları ile bagaj kapağında elektrik desteği de sunmuş olacak ve ilk 2 sıradaki koltukları da kapsayacak büyük bir panoramik cam tavanın alanı ise 1.4 metrekare.

 Volkswagen Caddy'nin, Golf 8'e Benzer Özellikler ile Tanıtımı Gerçekleştirildi.

LED farlarla ve  stoplarla donatımı yapılmış olan yeni model Caddy’ de 18 çapa kadar da jant seçenekleri mevcut olacak. Kessy adı verilmiş olan anahtar olmadan giriş sistemi sağlayan ve dijital gösterge ekranı gibi teknolojik özellik sunan Caddy modelinin  boş paketine de bir bakmak gerekiyor. 

Volkswagen Caddy 5 modelinin süspansiyon sistemi önde kısımda  McPherson, arka kısımda ise  torsiyon çubuğu ile  olacak. Yönlendirme sistemine bakacak olursak oda elektromekanik  şeklinde olacak.

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir