Toyota RAV4 Yeni Özelliklerle Donatıldı.
Elektrikli Araçlar Hibrid Araba Hibrid Haberleri

Toyota RAV4 Yeni Özelliklerle Donatıldı.

Yeni Özelliklerle Donatılan  X-Sport Sunulmaya Başlandı. 

Toyota markasının RAV4 ürün  çeşidine Passion X-Sport ‘ta eklenmiş oldu.  Karakteristik  dış görünümü , üst düzey performansı ile güvenlik özellikleriyle 5. nesil olan RAV4’lerin  bütün özelliklerini taşıyan RAV4 Hybrid Passion X-Sport diğer modellerinde de olduğu gibi 222 bg güce sahip olan 2.5 lt hibrid üniteyle donatımı yapıldı.

Elektrikli dört çeker AWD-i sistem özelliğiyle zor koşullarda bile yüksek performans gösterimi yapan RAV4 Hybrid Passion X-Sport  Türkiye’de olan bütün  Toyota Plazalarda 442.750 Türk Lirasından başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Dış rengi inci beyazı ile metalik siyah renkli tavanıyla satışa sunulacak olan RAV4 Hybrid Passion X-Sport modeli metalik siyah arka tampon , yan koruma lastikleri, çamurluklar ile 18 inç çap büyüklüğünde alüminyum alaşımlı parlak siyah jantlarla çok karakteristlik bir dış görünüme sahip. Gövde rengiyle aynı kapı kolları , metalik siyah renk ön tamponlar ile sis farı çervesiyle de dış tasarımını tamamlayan  RAV4 Hybrid Passion X-Sport’un iç  tasarımı da  siyah spor deri döşeme ve siyah tavanıyla dikkatleri üstüne çekiyor. İç  mekan tasarımında ek olarak da 7 inç dokunmatik multimedya ekranıyla direksiyon gövdesinin  arkasında 7 inç TFT çoklu bilgi ekranı da bulunuyor. Tüm bunlara ekte 8 inç dokunmatik ekran  ve akıllı giriş özelliğiyle beraber  akıllı telefonlarımız için de şarj üniteleri yer alıyor.

4.4 litre 100 kilometre ortalama yakıt tüketimi ile 101 g/km CO2 emisyon özelliğiyle karşımıza çıkan RAV4 Hybrid Passion X-Sport modeli  Toyota markasının yeni geliştirilmiş olan akıllı 4 çeker sürüş teknolojisini de kapsıyor. Mekanik AWD sistem özelliklerine göre daha hafif olan ve kompakt  elektrikli AWD-i sistemi şehir içinde iyi bir yakıt ekonomisi hizmeti sunarken, yüksek hızlı ama daha sessiz , kaygan zeminlerde de daha iyi bir çekiş imkanı sağlıyor.

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir