Tofaş'tan Ücretsiz Dezenfektan Desteği !
Otomobil Haberleri

Tofaş’tan Ücretsiz Dezenfektan Desteği !

Ücretsiz Dezenfektan Hizmeti Alfa Romeo , Fıat ve Jeep Otomobil Sahiplerini de Kapsıyor…

Korona virüs salgını ile mücadele de ciddi bir destek sağlayan Tofaş , ücretsiz dezenfektan desteği vermeye başladı. Firmadan gelen açıklamaya göre Jeep, Fiat ve Alfa Romeo otomobil sahipleri de servis işlemi yaptırmadan dezenfektan desteğinden yararlanabilecek. Uygulama 31 Mayıs’a kadar devam edecek.

Tofaş’ın Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü olan Hüseyin Şahin,  yapmış olduğu açıklamasında  “Tüm dünya ve ülkemizin, corona virüs salgını nedeniyle kritik günlerden geçtiği bu süreçte, ön cephede mücadele eden başta sağlık çalışanları, kamu görevlileri, temel ihtiyaç ve gıda üretici ve dağıtıcıları gibi bu dönemde ülkemizde zaruri çarkların dönmesini sağlayan milyonlarca insanımızda markalarımıza ait araçlarımız var. Tofaş olarak biz de ulusal sorumluluğumuz kapsamında bu çarkların dönmesine destek olmak amacıyla, ülke geneline yayılan 145 servis noktamızda, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tedbirleri ve mesafeli çalışma kurallarını uygulayarak hizmetlerimizi kesintisiz sürdürüyoruz.” diye konuştu. 

“Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en iyi deneyimi sunmak en önemli önceliklerimizden biri. Şimdi de salgın nedeniyle kritik günlerden geçtiğimiz bu süreçte, müşterilerimizin sağlık risklerine yönelik önlemlerine destek olmak amacıyla bu yeni hizmetimizi başlatıyoruz. Müşterilerimizin yanında olabilmek adına başlattığımız ve geniş kitlelere hizmet edecek bu uygulama kapsam itibariyle de sektörümüzde bir ilk olacak. Böylece, model yılı veya kilometresi ne olursa olsun Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalı araçları, bayi ve servislerimizde ücretsiz olarak dezenfekte edeceğiz. Bunu yaparken de sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek, randevu aracılığıyla hizmetlerimizi sürdüreceğiz” diye ekledi. 

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir