Tesla Model Y’deki Sorunlar Teslimatları da Etkiliyor !
Elektrikli Araçlar

Tesla Model Y’deki Sorunlar Teslimatları da Etkiliyor !

Model Y’nin Sahipleri Araçlarını Geri Almak İstemiyor… 

Covid-19 salgını sebebi ile üretimin durduğu ABD’deki Freemont tesisinde yeniden üretime başlayan Tesla , Model Y’le ilgili kalite sorunları yaşıyor. Çoğu sürücü teslim edilen otomobilleri geri almak istemiyor. Tesla’da kalite sorunları sebebi ile çoğu teslimatı da kendisi iptal ediyor. 

Electrek’in yaptığı habere göre müşterilerin çoğu kalite sorunu sebebi ile siparişlerinin de geciktiğini belirtti. Hata olan Model Y’lerde yerine oturmayan arkal koltuklar ile gevşek emniyet kemerleri gibi problemler bulunuyor.

daha önceden de bir model Y kullanıcısı paylaşmış olduğu bir videoda otomobildeki problemleri göstermişti. Hem hatalı hemde hasarlı parçalara sahip olan Model Y kullanıcısı çizikler olan otomobilinde kendisini hayrete düşürdüğünü söylemişti. Zaten sosyal medyada lambaları eksik ve gövdesi çizik dolu bir çok model Y videosu var. 

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir