Porsche Merakla Beklenen 911 Turbo S'nin Arka Kısmını Gösterdi !
Elektrikli Araçlar Hibrid Araba Hibrid Haberleri

Porsche Merakla Beklenen 911 Turbo S’nin Arka Kısmını Gösterdi !

Otomobili Tam Haliyle ise 2 Gün Sonra Görebileceğiz.

Ünlü marka Porsche yeni nesil modeli olan 911’i uzun bir süre önce tanıtmıştı. Porsche 911’in Turbo S modeli ile alakalı  birkaç görüntü paylaştı. Bu hamle de otomobilin resmi olarak tanıtımının kısa bir süre içinde gerçekleşeceğini işaret ediyor.

Verilmiş olan görüntülere baktığımızda otomobilin arka kısmında bir rüzgarlık göze çarpıyor.  Bu yeni otomobil aktif aerodinamik özelliğini taşıyacak. Bu da arkada bulunan rüzgarlığın sadece fotoğraf çekimi için bütünüyle açık olduğunu belirtelim. Ama bu yeni model 911 Turbo S ‘de arkada bulunan rüzgarlığın sabit olması da ihtimal dahilinde.

Haberimizde markanın paylaştığı görüntülere yer verdik. Ama otomobilin üstü  örtülü bir şekilde karşımızda. Fakat otomobilin geniş çamurluk bölümleri oldukça belli oluyor.  Ancak ünlü marka 911 Turbo ile Turbo S modellerinin güç değerlerini henüz paylaşmadı.  Konuşulanlara göre ise de 911 Turbo S 650 beygir güç üretimi yapacak ve 8 çift kavramalı şanzımanıyla 4 tekerlekli çekiş özelliği donanımına sahip olacak. Bu özellikler de 991 kod numarası olan Turbo S modeline ciddi bir güç artışına işaret ediyor..

911 Turbo S

Şuan ki mevcut durumdaki 911 Turbo S modellerinin 0- 100 km/s hız değeri 2.5 s ortalarındaydı.Bu değerin son özelliklerle beraber daha da gelişeceğini de tahmin ediyoruz. Ve bir gelişmeyi de sizlerle paylaşalım , yeni 911 Turbo ile Turbo S modelleri 3 Mart öğle saatinde tüm dünyaya tanıtılacak.

911 Turbo S
admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir