McLaren Ekonomik Krizde!
Otomobil Haberleri

McLaren Ekonomik Krizde!

Çin’den tüm dünyaya yayılarak yaşamı durdurma noktasına getiren korona virüsü tüm ekonomi alt üst etti. Bu durumdan  etkilenen firmalardan biri de McLaren’dir. Geçtiğimiz hafta Bahreyn Bankasında 185 milyon dolarlık kredi almasına rağmen nakit krizini çözemeyen firma Formula 1 takımının belli bir bölümünü satışa çıkarmayı düşünmektedir.

Geçtiğimiz hafta sonunda düzenlenen etkinlikte Avusturya GP’sinde Lando Norris pilotluğunda  üçüncü olarak bitirerek başarı sağladı. Sezonun virüsten dolayı geç başlamasından dolayı  sponsorluk gelirlerde büyük bir azalma yaşadı.

“Yarış kanadımıza yeni yatırımcılar alma fikri üzerinde çalışıyoruz.”

Meslektaşlarımızın söylemlerine göre de marka yarış alanında satış listelerinde de yalnız olmayacak. Marka ,Uygulamalı Teknolojiler ile Otomotiv alanında büyük bir kısmı satışa çıkarmayı hedefliyor.

Bir süredir çıkmaza giren marka yakın bir zamanda yapacağı açıklamalarla beraber sözü edilen tüm bölümlere yeni ortak arayışına da girebilir. 

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir