Lamborghini 8 Temmuz 2020'de Bir Tanıtım Gerçekleştirecek
Otomobil Haberleri

Lamborghini 8 Temmuz 2020’de Bir Tanıtım Gerçekleştirecek

Tanıtım Büyük Bir Merakla Bekleniyor..

Lamborghini bu aralar oldukça meşgul. Neden mi ? Çünkü geçtiğimiz hafta SCV12   isimli   yeni araç modelinin bazı fotoğraflarını paylaştı ve aracın hala testlerine yoğun bir şekilde devam ediliyor.

Markanın pistlere özel olan bir modeli olacak olan SCV12’nin haricinde de bazı başka planları da var. Çünkü firmanın paylaşmış olduğu teaserda 8 Temmuz’da İstanbul saati ile 19.00’da farklı ve yeni bir şey tanıtacağının da mesajını veriyor.  Hatta bu mesaj paylaşılan fotoğrafın üstüne “Zamanının ilerisinde.” yazısı ile görülüyor.

Görselin alt açıklamasında ise “Lamborghini‘ni en farklı ve yeni çalışması ile tanışmaya davet ediyoruz.”  diye  bir cümle de var. Durumlar böyle olunca da tanıtımı yapılacak olan model SCV12’nin pistlere özel araç olmaması halinde geçen sene tanıtımı yapılan  Sian FKP 37‘nin yeni ve benzeri modelleri akla getiriyor.

Lamborghini Sia’da markanın ilk kez elektriklendirilmiş motora sahip idi.. Lamborghini’nin tasarım şefliğini yapan  Mitja Borkert o  otomobili  “fütüristik bir model ” olarak isimlendiriyor ve otomobilin Countach  isimli efsane olarak yer etmiş Lamborghini modelinden esinlendiğini söylüyordu.

 

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir