İtalyan Tasarım Lideri Pininfarina Türkiye'nin Yerli Otomobili Hakkında Konuştu
Elektrikli Araçlar Hibrid Araba Hibrid Haberleri

İtalyan Tasarım Lideri Pininfarina Türkiye’nin Yerli Otomobili Hakkında Konuştu

Silvio Petro Angor Türkiye’nin Yerli Otomobili Hakkında Konuştu 

Geride bıraktığımız senenin son aylarında lansmanı yapılan Türkiye’nin yerli ve ilk elektrikli aracı teknik özellikleriyle hem de görünümüyle farklı kesimlerden tarafından tam not aldı. TOGG tarafından geliştirilip yapılan yerli aracımızın ilgi gören dizaynı İtalya’nın tasarım lideri Pininfarina tarafından oluşturulmuştu.

Pininfarina CEO’su S.P. Angor  bir televizyon kanalına katılarak Türkiye’nin yerli aracıyla alakalı  açıklamalar yaptı. CEO Angor; ”Türkiye’nin  bu macerasına katkıda bulunmak bizi çok gururlandırdı” söyleminde bulundu.

TOGG ile yapılan ortaklığında büyük bir başarı yakaladığını söyleyen Angor:

”Büyük bir ayrıcalık, büyük bir onur bizim için. Tasarımıyla bu fantastik maceraya katkıda bulunmak bizi gururla doldurdu. İnanılmaz insanlarla çalışma fırsatı bulduk. TOGG ekibi heyecan verici. Ekibin CEO’su Gürcan Karakaş olağanüstü bir insan. İlişkilerimiz dostluğa dönüşüyor. Yeni müşterilerle çalışmaya başladığınızda gelecekteki macerası nasıl olacak, bunu anlamaya çalışırsınız. Biz her zaman sadece birkaç yıllık şirketlerle değil, çok uzun süre kalıp bir şeyler yapmaya çalışan şirketlerle çalışmayı önemsiyoruz. Bizim çizgimiz TOGG’un stratejisiyle birbirini tamamlıyor. Bu nedenle bu ortaklık büyük bir başarıya ulaştı.”  diye konuştu.

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir