Geleceğin Modeli Olarak Adlandırılan 'Jeep 4xe' Beğeniye Sunuldu
Hibrid Araba

Geleceğin Modeli Olarak Adlandırılan ‘Jeep 4xe’ Beğeniye Sunuldu

Jeep, ABD’nin  Las Vegas kentinde düzenlenecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı ( TEF)  – CES 2020’de ise Fiat Chrysler Auto mobiles’ın  global bazda elektrikliye geçme adımını gözler önünde sergiledi.  Gerçekleştirilen fuarda ise , SUV aleminin gelecek üzerine  beklentilerini sergilediği marka, ”4xe”amblemi  olan şarj edilebilecek , hibritli  elektrikli Wrangler ile Renegade ve Compass’ı ilk defa görücüye çıkardı. CES 2020 yılında sergilenecek olan bu üç tane yenilik özelliğine sahip modeli, önümüzdeki günlerde sırayla New York, Pekin ve Cenevre hibritli otomobil fuarların da gösterişe sunacak.

Aşağı yukarı seksen senedir dörtxdört alemine liderlik eden Jeep, şimdiye kadar üretilmiş en verimli olan  ve çevreye dost modelleri Amerika Birleşik Devletleri’nde  gerçekleştirilen  Tüketici Elektroniği Fuarı olan CES 2020 de ilk defa segiledi. Öncü marka fuarda sergilemiş olduğu  şarj edilebilen hibritli elektrikli  olan Wrangler 4xe ile  Renegade 4xe ve Compass 4xe, markanın 2022 senesine  kadar tüm modellerin elektrikli çeşitlerini devreye sokma planının ilk aşamasını temsil etmekte. Marka ayrıca CES 2020 döneminde  düzenlemiş olduğu  “Jeep dörtxdört Adventure VR Experience” etkinliği kapsamında, elektrikli Wrangler 4xe modelini oldukça gerçek  sanal bir  deneyim beraberinde gelen ziyaretçilerle  test edilmiş oldu.

Jeep’ten yeşil ve  çevre dostu premium teknoloji modeli

Performansı ile 4×4’ün yetenekleri sürüş güvenliğini bir tık daha üst seviyeye çıkarmayı planlayan Jeep elektrikli hibrit otomobillerini ise fazla yüksek tork üretimi, aniden tepki veren  motor hareketleriyle asfalt zeminde  daha çok sürüş keyfini  ve asfalt olmayan yollarda da daha kaliteli  bir performans öngörüyor. yeşil ve  çevre dostu premium teknoloji modeli hususunda lider olma vizyonuyla çalışan ve hareket eden  Jeep, gerek performansı açısından gerekse dörtxdört kabiliyetleriyle kendini göstrecek  olan 4xe amblemli 3 yenilikçi modeli  aynı sürelerde FCA’nın 2020 senesine  kadar otuz tanenin  üzerinde elektrikli  otomobil lanse  etme sözünün de bir kısmını oluşturdu.

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir