Ford Bronco 'da Tanıtım Tarihini Erteleme Kararı Aldı
Otomobil Haberleri

Ford Bronco ‘da Tanıtım Tarihini Erteleme Kararı Aldı

Tanıtımın Önümüzdeki Aylarda Yapılacağı Belirtildi…

Ford’un Bronco Sport üretimini ertelediği söylentileri duyulmaya başlanmıştı. New York Otomobil Fuarı’da tanıtımı yapılması beklenen Bronco’nun minik versiyonu korona virüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Duyumlara göre  Bronco’nun da tanıtımının ertelenmesiyle gündemde.

Roadshow ekibinden edindiğimiz bilgilere göre Ford, Korona virüs salgını nedeniyle otomobilin tanıtımını ‘birkaç ay öteye’ erteleme kararı almış. Bu hafta sonu yapılması planlanan tanıtımın iptal edilmesiyle birlikte resmi tanıtımın birkaç ay sonra yapılacağı öngörülüyor. .

Roadshow’dan aldığımız duyumlara göre de Ford resmi tanıtım için de net bir tarih vermemiş. Birkaç ay içinde daha fazla bilgi edineceğimizi söyleyen firma yetkilileri otomobilin onlıne olarak da tanıtılabileceğini belirtti.

Ford’un  Kuzey Amerika ve Avrupa’da üretimler durma noktasına gelmiş halde. 14 Nisan itibari ile tesislerini faaliyete geçirmeyi planlayan firma bu kararlarından da vazgeçmiş.  Avrupa’da bulunan tesislerini 4 Mayıs’a kadar kapalı tutacak olan firma , Michigan’da  bulunan fabrikasını da 20 Nisan’da açacak

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

2 Replies to “Ford Bronco ‘da Tanıtım Tarihini Erteleme Kararı Aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir