Cadillac Lyriq'in Tanıtımı da Corona Virüse Takıldı
Elektrikli Araçlar Hibrid Araba Hibrid Haberleri

Cadillac Lyriq’in Tanıtımı da Corona Virüse Takıldı

Tanıtım Tarihi Hakkında Net bir Tarih Belirlenmedi

Cadillac markasının ilk elektrikli araç modeli olacak Lyriq’in tanıtımı da corona virüse takıldı. Şirket 2 Nisan’ da tanıtımını yapacağını açıkladığı crossover’ın tanıtımını Çin’de ortaya çıkan ve dünyaya yayılan corona virüs  nedeniyle ertelediğini duyurdu.

The Verge’ konuşan GM İletişim Müdürü Michael Albano ; “Önceliğimiz tüm medya mensuplarının, çalışanlarımızın ve katılımcıların sağlığını korumak. Bu sebeple lansmanı erteleme kararı aldık. Şu an gelecekteki planlarımızı düzenliyoruz ve yakın zamanda bir güncelleme ile karşınızda olacağız.” ifadelerini kullandı.

Bu haberler çokta şaşırtmıyor bizleri. Çünkü ilk olarak Çin’de çıkan ve daha sonra yayılan corona virüs Chevrolet’in 2020 TrailBlazer test sürüşlerinin de ertelenmesine neden olmuştu.

Cadillac markasının ilk elektrikli araç modeli olacak olan Lyrig ise büyük bir merakla bekleniyor. Geçtiğimiz hafta düzenlenmiş olan EV Day  organizasyonunda üretime hazır olduğu söylenen otomobil 23 inç jantlar ile 34 inç büyük bir dijital gösterge paneline sahip.

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

One Reply to “Cadillac Lyriq’in Tanıtımı da Corona Virüse Takıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir