Bütün Otomobilleri Elektrikli Olacak !
Hibrid Haberleri

Bütün Otomobilleri Elektrikli Olacak !

Subaru Corporation,  yaptığı açıklamada dünyamızın  ekoloji sistemini korumak maksadıyla 2050 senesine kadar satılacak bütün  yeni otomobillerin kullanım süreleri boyunca  üretecekleri yaklaşık karbondioksit  emisyonunun 2010 yılına  kıyasla %90 azaltacaklarını duyurdu. Subaru Corporation  2030 yılının ilk dönemine  kadar elektrifikasyon teknolojilerini dünya genelinde  satılmış olan bütün  Subaru otomobillerine uygulamayı planlıyor.

Subaru, gelecekle ilgili hedeflerini anlatırken markalarının ana düşüncesinden ve kendine münhasır özelliklerinden ödün vermeyerek doğaya  duyarlı yeni teknolojiler  üzerinde çalışacaklarına dikkat çekti.Marka gelecekteki  10 sene  içerisinde  satışlarının % 40’ını hibritli veya elektrikli otomobillerden oluşturacak.

Subaru Corporation , şahsına  münhasır  özellikleri olan yatay yerleşimli  “Boxer” Motor,  (AWD) Simetrik Sürekli Dört Çeker Sistemi, kaliteli sürüş performansı ile sürüş güvenliği, EyeSight Önleyici Güvenlik Sistemi ile çevre teknolojileri ortamlarıyla temel teknolojilerini de geliştirmeye devam edecek.

Markanın bilhassa  elektrikli modeller ve karbondioksitten temizlenmiş bir çevre olma istemeleri yönündeki arzuları uzun vadeli planları arasında yer alıyor ve ayrıca; 2050 senesine  kadar da dünya genelinde  satılmış olan  yeni araçların yani hali hazırda kullanımda olanların kullanım süreleri boyunca üretmiş oldukları ortalama karbondioksit  emisyon miktarını 2010 yılına kıyasla %90 veyahut daha çok azaltılmasıdır.

2030 senesine kadar da : Subaru’nun dünya genelindeki satışlarının hiç olmazsa %40’ını elektrikli otomobiller  (EV) veya  hibrit elektrikli (HEV) otomobillerden oluşmasıdır.

2030 senesinin ilk dönemine  kadar: Elektrifikasyon teknolojilerini dünya geleninde satılacak olan bütün Subaru otomobillere uygulamak.

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir