BMW M4 ile 4 Serisi Cabrio için Düşünülen Izgara Tasarımları
Otomobil Haberleri

BMW M4 ile 4 Serisi Cabrio için Düşünülen Izgara Tasarımları

Yeni BMW 4 Serisi ‘nin dün tanıtımı yapılmıştı ve ön tasarımı sebebiyle maruz kalmıştı. Otomobil severlerden çoğu BMW’nin  yeni tasarımcıları işe almasını söylerken, otomobil ızgarasını güçlü ve cesur bulanlarda vardı. Eleştirilse de beğenilse de BMW  4 serisi büyük bir ızgara ile geldi ve bu noktada değişmesi artık imkansız. 

Bu ızgara tasarımının diğer 4 serisi modellerde de olması bekleniyor. 3 ve 5 serisinde olmayacağı söylenen ızgara modeli yeni nesil M4 ile 4 serisi Cabrio’da belki olabilir. X-Tomi Design, 2 modelin yeni 4 serisinin büyük ızgarasıyla nasıl görünebileceğini hayal etmeye çalıştı. Aslında bu ızgaranın yakıştığı BMW modeli pek  yok.

BMW’ nin  tasarım şefi olan Domagoj Dukec,”Detayların her otomobil üstünde tekrar edilmesini istemiyoruz. Bütün modellerimiz kendi özelliklerine has karakterlere sahip olacak.3 ve 5 serisi ızgara tasarımlarını muhafaza etmeye devam edecek. Önümüzdeki günlerde bu ‘dikey ızgara‘ tasarımını farklı modellerde de görebilirsiniz.’ diye konuştu ve 4 serisi modellerin büyük bir ızgara ile gelebileceğinin de ön sinyallerini vermiş oldu.

 

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir