Anadolu Grubu Güç Birliği Yaptı !
Otomobil Haberleri

Anadolu Grubu Güç Birliği Yaptı !

Sağlık Çalışanları İçin Güç Birliği Yaptılar …

Korona virüs ile mücadele kapsamında çalışan sağlık çalışanları için Anadolu KNS, GARENTA, KNS OTOMOTİV, ISUZU ve KİAKOVİ iş birliğine gittiler. Yapılan bu iş birliği ile sağlık personellerinin tanı koyma sırasında ihtiyaç duydujları biyolojik numune alma kabini ile hastadan örnek alındığı esnada virüsten koruyan entübasyon kabinleri üreterek bunlara ihtiyaç duyan hastanelere dağıtılacak.

Korona virüs testleri esnasında sağlık çalışanlarını en üst düzeyde korumak için üretimi gerçekleştirilen entübasyon kabini , operasyon esnasında hastalar yatarken doktorları da o sırada uçuşan partiküllerden koruyor. Böylelikle sağlık personelleri örnekleri güvenli bir şekilde almış oluyor.

Tabii bu entübasyon kabinleri kullanıldıktan sonra başka hastalara da virüs bulaşmasın diye dezenfekte ediliyor. Biyolojik örnek alma kabini de hastalardan numune alan hemşire ile doktorların virüsten korunması için kullanılıyor. Kabinin içinde bulunan ultraviyole ışık sistemi ile kullanımın hemen ardından bir sonraki hasta için kullanıma hazır hale getiriliyor.

Virüs şüphesi olan ya da hasta olan kişiler bu kabine girdiği sırada izole edilmiş olan delikler sayesinde temas olmadan örnekleri alınıyor. Hem sağlık personeli kabine giren kişilerin virüsten en az şekilde etkilenmesi sağlanılıyor.

 

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

One Reply to “Anadolu Grubu Güç Birliği Yaptı !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir