2020 Model 911 Targa Porsche 18 Mayıs'ta Geliyor !
Hibrid Haberleri

2020 Model 911 Targa Porsche 18 Mayıs’ta Geliyor !

Korona Virüs Salgını Nedeniyle Tanıtımı Ertelenmişti ama Bekleyiş Son Buluyor..! 

Porsche 992 kodlu yeni nesil 911 ailesini tamamlıyor. Orijinal olarak ABD güvenlik kuralları için olan targa’nın güncel halleri casus kameralara bir çok defa yakalanmıştı. Targa her daim 911 ailesinin en şık ve farklısı olduğu için heyecanlıyız.

Salgın olmasaydı Pekin Otomobil Fuarı’nda tanıtımı gerçekleştirilecek olan 911 Targa belirlenen tarihte sergilenememişti. İkinci bir plan olarak görülen Porsche Tennis Grand Prix’si  seçilmişti fakat o da iptal edilince  Porsche takviminde düzenlemeye gitti.

C planı ise bir çok markanın da yapmış olduğu çevrim içi tanıtım oldu.  Porsche, 9:11 isimli internet Televizyon kanalında yapacağı ilk tanıtım tarihi için 18 Mayıs 2020’yi açıkladı. Teaser’de görmüş olduğumuz gri gövde ve kırmızı tavan bütününde ki sanal kamuflaj ise pazartesi günü kalkacak.

Porsche’nin bir sonraki sanal tanıtımı da 911’e getirilecek ve kısıtlı sayıda üretimi gerçekleştirilecek özel bir versiyon olacak. 26 Mayıs’ta teaser  videosu yayınlanacak olan modelin tanıtımını da 2 Haziran’da yapılacak.

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir