2020 Mercedes E-Serisi'nden Yeni Görüntüler Geldi !
Elektrikli Araçlar Hibrid Araba Hibrid Haberleri

2020 Mercedes E-Serisi’nden Yeni Görüntüler Geldi !

Otomobilin Önümüzdeki Günlerde Tanıtımı Yapılması Bekleniyor.

Bu yıl düzenlenmesi planlanan Cenevre Otomobil Fuarı 2020 Çin’de ortaya çıkan coronavirüs tehlikesi nedeniyle iptal etmişti ama araç üreticileri fuarın aynı tarihlerinde araçlarını farklı etkinliklerle tanıtmayı planlıyorlar.Bu tanıtılacak olan yeni araçlardan birisi de makyajlı 2020 Mercedes-Benz E-Serisi olacak. Mercedes  markası bu yeni modelini önümüzdeki günlerde tanıtımını yapacağından bir video paylaşımı yaptı.

Mercedes markası Facebook sayfalarından paylaştığı otomobille ilgili videoya baktığımızda otomobilin ön ızgara bölümü , ön farlar ile diğer noktaları hızlıca gösteriliyor. Videoda dikkat çeken bir diğer husus ise otomobille de farklı bir değişiklik olmadığı sadece genel olarak değişiklikler yapıldığı göze çarpıyor.

Otomobilin dış görünümünde arka ve ön tamponlar ile far gruplarıyla ön ızgara bölümünde değişiklik olduğunu bir üstte yazmıştık. Otomobilin iç kısmına baktığımızda ise direksiyon simidinin değiştiğini ve MBUX bilgi eğlence programına sahip olduğunu görüyoruz.

Makyajlı 2020 Mercedes  E-Serisi görünümündeki yeniliklere ekstra olarakta kaput altında da bir takım yenilikler oldu. Bunun sebebi ise bu yeni modelin birtakım hibrit özelliğine sahip olacak olması. Bu özelliklerin içinde hibrid çeşidi ile plug-in hibrid çeşidi olacak. Ancak detaylar tam olarak bilinmiyor olsa da hibrid 2.0 lt motorun 272 beygir güç üretimi yapacağı biliniyor.

Ek olarak da 367 beygir güç üretimi yapan 3.0 lt 6 silindirli bir motorunda bu yeni model de motor çeşitleri arasında olacağı biliniyor.Ancak bu motorun bizim ülkemize gelme olasılığı düşük. Otomobilin resmi olarak tanıtımının yapılması için önümüzdeki günleri bekliyoruz. Ünlü marka Mercedes bu tanıtımı kendi ev sahipliğinde olacak bir tanıtımla yaparak dünyaya tanıtacak.

admin
30 yaşında olan Ali makine mühendisliği mezunudur. Sizlere son teknolojik araba modellerini ve mekanik bilgileri hakkında araştırmalar ve siz değerli okuyuculara sunmayı amaçlamaktadır.
http://wwww.hibridhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir